SEO Hizmeti

SEO Hizmeti
SEO Hizmeti

Elif YILMAZ,
Editör

2022-07-29
1Okunma

SEO hizmeti genel amacı arama motoru optimizasyonu ile hedef kitlenize ulaşıp web sitenize organik trafik çekmek ve potansiyel müşteri elde etmektir.

Firmanız için kaliteli bir web sitesi yaptırmış olabilirsiniz. Fakat SEO hizmeti almadıysanız hedef kitlenize ulaşmak da zorlanır veya kullanıcılara ulaşamazsınız. Arama motorlarında, web sitenizi en iyi konuma getirebilmemiz için SEO çalışması yapmanız gerekir. SEO hizmeti almaya karar verdiğinizde işi en iyi uzmanlardan destek almanız en doğru karar olacaktır. Arama motoru algoritmalarını en iyi bilen SEO uzmanı firmanız için en doğru SEO stratejisini belirleyerek size faydalı olacaktır. Rakiplerinizden üst konumda olmak istiyorsanız stratejik bir SEO çalışması için en iyi SEO şirketi ile yola çıkmak sizin için çok önemli bir konudur. Unutmamak gerekir ki doğru planlanmış bir SEO çalışması firmanız için çok şey kazandıracağı gibi, yanlış yapılan bir SEO çalışması ise firmanız için itibar kaybettirebilir.


SEO'nun Faydaları Nelerdir?

SEO hizmeti ile arama motorlarında firmanızın ürün ve hizmetlerini pazarlama dijital pazarlama stratejisi ile dünyanın her yerine ulaştırarak satışlarınıza artış sağladığınız gibi marka bilinirliğinizi artırır ve korursunuz. E-ticaret üzerinden satış yapan bir site sahibiyseniz satışlarınızı arttırmanın en iyi yolu E-ticaret SEO hizmeti almanız olacaktır. E-ticaret SEO hizmeti ürün satışı konusunda önemli rol oynadığını bilmelisiniz. SEO E-ticaret satışlarınızda reklam maliyetlerinizi kısmanıza olanak tanıdığı gibi reklamlarınız için açılış sayfası alaka düzeyi yükselir ve reklam kalite puanına yansır. Kaliteli içerik üreterek, sayfa yapılandırması sayesinde web sitenize ulaşan müşterilerin veya kullanıcıların ilgisini çekmeyi başararak iyi bir kullanıcı deneyimi optimizasyonu ile dönüşüm oranını artırır. Böylece web siteniz içerisindeki ürünlerinizi veya hizmetleriniz keşfetmelerini sağladığınız kitlenizi elde tutarak aynı zamanda satışlarınızı arttırmış olacaktır. Müşteriler her zaman ihtiyaçlarını karşılayacak ve beğenilerini kazandıracak sayfalara ulaşmak ister. Bunu başarmanın en iyi yolu SEO Hizmeti almak, ama doğru stratejik bir SEO çalışması olması şarttır.


seo
Neden SEO Ajansı ile Çalışmalıyız?
​SEO hizmeti alınacak zor bir karar olduğu için, işinin ehli ve gerçekten uzmanlaşmış bir SEO ajansı ile çalışmak web siteniz ve şirketiniz için çok kazançlı bir yatırım olacaktır. Web site içeriği kaliteli düzenlenmiş, sunduğunuz ürün ve hizmet en iyi şekilde anlatılmış olmalıdır. Bu nedenle, sitenin SEO optimizasyonu işlemlerini yapan ajansın profesyonel olduğunu görerek güvenmek daha akıllıca olacaktır. SEO ajansı ne yapar? firmanızın konusuna bağlı olarak rakip firmaların ortak alandaki analizlerini gerçekleştirmek amacıyla SEO araçlarını profesyonel olarak kullanır. SEO analiz sonucu çıkan rapor doğrultusunda, web sitenizin hata ve eksikleri bir bir düzeltilerek arama motorları kriterlerine uygun bir şekilde sayfalarınızı yapılandırır. Ayrıca web sitenizdeki hataları ve eksikleri giderdikten sonra doğru başlık ve açıklamalar ile arama motorlarının dikkatini çekmeyi başarır. SEO uzmanları web sitesi tanıtımı konusunda genel olarak arama motoru pazarlamacılığını çok iyi bilir.

SEO Ajansı, web sitelerinizi arama motorlarının ve ziyaretçilerin gereksinimlerine göre optimize ederek şirketinizi başarıya ulaştırmayı hedefleyerek stratejik planlar yapar. Ayrı teknik özellikler hazırlarlar, sitenin hedef kitlesinin arama motoruna döndüğü arama sorgularında pazarlanan ürün veya hizmetin satın alma karar aşamasını çok iyi tespit ederler.

SEO Hizmeti İçeriği Nelerdir

 • Web Site SEO Analizi
 • Kapsam Sorunları Tespiti
 • Url Yapısı
 • Doğru Sayfa Başlıkları
 • Doğru Sayfa Açıklamaları
 • Anahtar kelime araştırması
 • HTML etiketleri (H1) , (H6) uygulaması
 • Güncel İçerik Girişi
 • Kullanıcı deneyimi
 • Mobil uyumlu URL yapısı
 • Hemen Çıkma Oranı
 • Gösterim Raporu
 • Tıklama oranı
 • Arama Amacı
 • Sayfa hız testi

Bizde; PR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SEO AJANSI olarak; SEO Hizmeti alan müşterilerimize Müşteri Garantisi Veren Tek Firmayız. Web sitenizin strateji yönlerini tamamlanması, hedef kitleniz için dönüşüm garantisi ve zamanında olan yükümlü olduğumuz tüm sorumluluğu beyan ederiz.  "Yaptıkları SEO çalışmalarında başarısız olan ve kendilerini sorumluluktan kurtarmak isteyen, bir çok firma vardır. Genelde sonuç vaat edemezler ve ancak mümkün olan her şeyi yapacaklarını söylerler. " Yapacağımız sözleşme ile müşterilerimizi güvence altına alırız. Memnun kalmayan müşterilerimiz için para iadesi yapmayı taahhüt ederiz.

BENZER İÇERİKLER