SEO ve SEM Danışmanlığı SEO Uzmanı

SEO ve SEM Danışmanlığı SEO Uzmanı

Google SEO ve SEM Desteği ile %100 Müşteri Garantisi Veriyoruz! , Evet %100 müşteri garantisi vererek belirlenen süre içerisinde memnun olmayan tüm müşterilerimize para iadesi yapmayı sözleşmemizde garanti ediyoruz.

Lütfen bizimle çalışmaya karar vermeden önce bu makalemizi tamamen okuyun. Gerçekten Google arama motorunda bulunabilirliğini arttırmak istiyorsanız bu işe ciddi bir şekilde yatırım yapmanız gerekmektedir. Bizimle çalışmak size hiç bir şey kaybettirmeyecektir. %100 Para İade Garantisi..

SEO Hizmeti İçeriği

 
 • Mobil ve SEO Uyumlu Web site tasarımı
 • Anahtar Kelime Analizi
 • Trend Anahtar Kelime Tespiti
 • Yapay Zeka Mantığında SEO uyumlu makale yazımı
 • Tüm Google hesaplarının aktifleştirilmesi, Search Console, Google Maps, Google Business, Google Analytics kaydı ve entegrasyonu.
 • Ürün bazlı SEO
 • İçerik pazarlama
 • Ücretli içerik pazarlama
 • Site içi SEO
 • Site dışı SEO/li>
 • Bölgesel SEO
 • Basın Bülteni Yayınlama
 • Haber Backlink
 • Backlink İnşası
 • 10 Adet Destekçi Site Açılımı, ve Dahası!

LÜTFEN OKUMAYA DEVAM EDIN

 

Fiyatlandırma; Dijital pazarda var olmak ve bununla ilgili bir yerden başlamak istiyorsunuz, örnek vermek gerekirse, firmanıza bir SEO Uzmanı almanız size asgari ücret üzerinden hesaplarsak maaş-ssk-yemek-yol derken 5000 tl aylık masraf çıkaracaktır. Peki asgari ücretle çalıştırdığınız bir SEO Uzmanı sizi başarıya ulaştırabilir mi, ulaşılamadığı takdirde hesap sorma şansınız var mı? kaybolan zaman cabası değil mi. Şirketimiz 20 yıla yakın seo şirketi alanında deneyim ve tecrübeye sahiptir. Bu tecrübeler doğrultusunda müşterilerine sözleşmeli olarak SEO Danışmanlığı vermektedir. Şirketimizde çalışan tüm SEO uzmanları profesyonel SEO danışmanı olabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Google'da İlk Sayfaya Çıkmak Başarmaktır..
 

Arama motorlarının devir olan Google'da ilk sayfa hatta üst sıralarda yer almak sizin için artık kitlenize kolayca ulaşma anlamına gelmektedir. Google SEO ile sizleri hedeflerinize kolayca ulaşmanız için gerekli tüm çalışmaları profesyonel olarak yapmakta olan bir SEO Ajansı olarak destek vermekteyiz. Arama motorunda bulunabilirliğini arttırmak sizlere müşteri olarak geri dönüş sağlayacaktır. Google SEO hizmetimizde tüm çalışmaları Google Search Console yönergeleri doğrultusunda Google kriterlerine uygun olarak sağlam bir strateji ile oluşturmaktayız.

Profesyonel SEO Hizmeti ile Google'da İlk Sayfa Garantisi Veriyoruz.

 • Profesyonel SEO Hizmeti İle Neler Kazanırsınız
 • Anahtar kelime araştırması
 • Teknik SEO
 • Yerel SEO
 • İçerik SEO
 • E-ticaret SEO,
 • SEM ücretli stratejiler ve çevrimiçi pazarlamadan faydalanmanız için gerekli tüm içerik pazarlama çalışmaları.
 

SEO ve SEM birlikte uygulama stratejisi ile uygulandığında şunları bekleyebilirsiniz:

 • Daha Fazla Trafik; Daha fazla görünürlük kazandıkça, web sitesi ziyaretçilerinin sayısında ciddi bir artış görmeye başlayacaksınız.
 • Daha Fazla Talep; Ürün ve hizmetlerinizle ilgili daha fazla talep almaya başlarsınız.
 • Daha Fazla Gelir; Hedeflenen olası kitleye ulaşmak, olası satışların artmasını kitleni yeni müşterilere dönüştürmeyi kolaylaştırır.
 • Daha Fazla Marka Bilinirliği; Markanız, sektördeki tüm rekabette görünürlüğü ile müşterilerinize güven sağlar etkili marka haline gelebilir.
 • Daha Fazla İş Büyümesi; Yeni trafik, nitelikli potansiyel müşteriler ve marka bilinirliği, yeni büyüme fırsatlarına katkıda bulunur.
 • Daha Fazla Güven ve Otorite; Arama sonuçlarının en üstüne ulaştığınızda, müşterileriniz sizi sektör otoritesi olarak görecektir.
 

seo ve sem

 

SEO Açılımı Nedir

SEO Açılımı, (SEO) 'SEO Engine Optimization' kısaltmasıdır, Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonu işlemleridir.SEO, bir web sitesinin arama motorlarında bulunabilirliğini arttırmak için yapılan teknik çalışmaların bütününe SEO denir. Kullanıcılar internet üzerinden, bilgi ve ürün gibi benzeri içeriklere ulaşmak için, arama motorlarını kullanırlar. Bu özellikleri ile dijital pazarlamanın en etkili araçları arama motorlarıdır. SEO, arama motorlarında içeriğinizi daha kolay bulunabilir hale getirmek için kullanılan bir stratejidir. SEO, içeriğinizi, arama motorları tarafından daha iyi algılanan veya sıralanan bir şekilde göstermek için kullanılan bir takım teknik çalışmaları kapsar. Arama motorlarının göndereceği şekilde içerikleri listelemek için arama algoritmalarını kullanır. Arama motorları, hangi aramaların sonuçları sunulacağı, algoritmaların arama sorguları için veya daha geniş bir arama terimi için ne kadar değerli olduğunu tespit etmek için SEO algoritmalarını kullanır.

 

SEO Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), arama motorlarında bir web sitesi veya web sayfalarının arama sonuçlarında yüksek sıralara yükselmesini sağlamak amacıyla yapılan bir takım çabaların genel adıdır. SEO yapılan web siteleri sektörel olarak rakiplerinin önüne geçer. SEO çalışmalarında teknik çalışmalar ve arama motoru yönergeleri devreye girdiği için, SEO çalışmaları web sitelerinin popülerliğini arttırıp, web dünyasındaki bilinirliği için yapılması gereken çalışmalar içerisindedir.  Bir SEO stratejisi oluşturmak için, ilk olarak çalışmanız gereken içerik türünü tanımlamaktır.

Başarılı bir SEO stratejisinin temel amacı, kullanıcıların arama yaptığı anahtar kelimeleri arama motorlarının arama sonuçlarındaki içeriğinize dönüştürmesidir. Anahtar kelimeler, hedef kitlenizin arama motorları aracılığıyla nasıl aramalar yaptıklarını öğrenmek için kullanılan önemli bir aracıdır. Anahtar kelimelerin seçimi, arama motorlarının sizin içeriklerinizi etkilemesi, trafik güncellemeleri ve arama sıralamasının optimal hale getirilmesi için önemlidir. Bir SEO stratejisi oluşturmanın birçok yolu vardır. Her SEO stratejisi, bir web sitesi için belirli arama terimleri için arama motoru sonuçlarının üst sıralarına yükselmek için tasarlanmıştır. SEO, arama motorları tarafından taranılan sayfaların içeriğinin optimize edilmesi için kullanılan bir tekniktir. SEO, web sitenizi arama motorlarının arama veritabanında daha iyi bir sıralama almasını sağlamak için tasarlanmış bir çözümdür.

SEM Nedir?

Arama Motoru Pazarlama (SEM), aktif olarak arama motorları veya dijital platformlar aracılığıyla potansiyel müşterilerinizi ulaşmak için verimli bir şekilde web sitelerinin ürün ve hizmetlerinin pazarlanmasını sağlamak amacıyla yürütülen çalışmaların genel adıdır.  Google ücretli reklamcılık olan SEM yani Google Ads platformu müşterilerin kısa süre içerisinde web sitesi üzerinden işlem yapmak için kullanılabilirliği olan, satışlarına destek veren, marka bilinci oluşturmasına olanak sağlayan çalışmalara eşlik eder. 

SEO Yöntemleri Nelerdir?

SEO yöntemleri arasında arama motoru optimizasyonu, metin içeriği oluşturma, bağlantı oluşturma, altyazılı filmler ve video oluşturma, sözcük aramaları, sınıflandırma, konumlandırma ve arama motoru optimizasyoonudur. Başta Google olmak üzere birçok arama  motoru iyileştirme çalışmalarının bütününü kapsar. SEO yöntemleri SEO teknikleri ile desteklenmekte olup site içi ve site dışı çalışmalar ile desteklenmektedir. 

SEM Yöntemleri Nelerdir?

SEM yöntemleri arasında arama motoru reklamcılığı (SEM), sosyal medya reklamcılığı, e-posta pazarlama, ortaklığa dayalı pazarlama (ÖDP), display reklamcılığı, mobil reklamcılık ve özel konumlandırma ile arama motoru optimizasyonu gibi farklı türleri vardır. SEM yöntemlerinde birbirinden farklı reklam modelleri ile içerisinde en çok kullanılan arama ağı reklam modeli, görüntülü reklam ağı, video reklamlar, uygulama reklamları gibi reklam modelleri ürün veya hizmet pazarlamacılığında en çok kullanılan ve dönüşüm sağlayan reklam modelleri içerisindedir. 

SEO ve SEM Arasındaki Fark Nedir?

Farklı olarak, SEO, arama motoru sonuçlarına organik bir şekilde yükselmeyi sağlamayı hedeflerken, SEM, kullanıcıları arama motoru sonuçlarına ödemeli reklamlar aracılığıyla doğrudan çekmek için tasarlanmış tüm araçlar paketidir. SEO çalışmaları organik aramalarda arama motorları tarafından herhangi bir ücret ödemeden ilk sayfada yer alan çslışmaları kapsar. SEM ise arama motoru pazarlamasında ücretli reklamcılık modelleri ile anahtar kelimelerde veya aranılan ürün veya hizmetlerin arama sayfalarında üst sıralarda görünmesini ve Google alışveriş sekmesinde görünmresini sağlar. 

İlginizi Çekecek Diğer İçerikler

 1. SEO'da SWOT Analizi Nedir?
 2. Kurumsal SEO Nedir Nasıl Yapılır?
 3. SEO Ajansı Nedir? SEO Çalışmasında Neler Yapar
 4. 2023 SEO Trendleri
 5. E-E-A-T İle Google'da Sitenizi Daha Kaliteli Hale Getirin
 6. Query Deserves Freshness Algoritması (QDF) Nedir?
 7. SEO Analizi Nedir Nasıl Yapılır?
 8. SEO Uyumlu Pagination Yapısı Oluşturma
 9. En İyi SEO Araçları Nedir? SEO Uzmanlarının Kullandığı Popüler SEO Araçları
 10. Google’ın Yeni Faydalı İçerik Güncellemesi Kaliteli içerikleri Hedefliyor

Soru Sor

Security Code

*Lütfen zorunlu alanları doldur...

BENZER İÇERİKLER