Youtube Danışmanlığı

Youtube Danışmanlığı

Youtube danışmanlığı ile sizlere Youtube kanalınızı büyütmek için yardımcı olmaktayız. Youtube hakkında A'dan, Z'ye bilgiye sahip olan ekibimiz sizlere kanalınızın içeriğine göre ne sıklıkla video yüklemeniz gerektiği, video ve kanal optimizasyonu.

Youtube danışmanlığı ile sizlere Youtube kanalınızı büyütmek için yardımcı olmaktayız. Youtube hakkında A'dan, Z'ye bilgiye sahip olan ekibimiz sizlere kanalınızın içeriğine göre ne sıklıkla video yüklemeniz gerektiği, video ve kanal optimizasyonu, doğru başlık ve doğru etiket kullanımı, özel küçük resimler oluşturulması, ve en önemlisi Youtube önerilen videolara çıkma konusunda sizlere garantili  hizmet sunmaktadır. Ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Youtube hakkında en az 3 yıl, en fazla 9 yıllık deneyime sahip güçlü bir ekiple hizmet vermekteyiz.

 

Youtube kanalınız ve videolarınız için profesyonel destek almak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız profesyonel olarak Youtube kanal kurulumu, Youtube kanal optimizasyonu ve Youtube videolarınızın daha fazla izlenmesini sağlamak için video optimizasyonu gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır Google SEO konusunda uzman kadromuz Youtube kullanımın artması ile Youtube SEO konusunda kendini geliştirerek uzman ekibi ile kurumsal firmalara Youtube SEO desteği de vermeye başlamıştır.

 

2014 yılından bu yana Youtube konusunda çalışmalar yapan firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Youtube'de sektörel olarak hizmet verdiğimiz alanlar, kurumsal şirket kanalları, çocuk kanalları, sanatçı kanalları, doktor kanalları gibi bir çok değişik katagoride bilgi ve denyime sahip olan uzman bir ekiple sizlere Youtube konusunda detaylı destek verebilecek ekibe ve alt yapıya sahibiz.Youtube SEO  Video izlemek istediğimizde hepimiz ilk olarak  Youtube’i açarız değil mi? Youtube kullanıcıları ve youtube üzerinden gelir elde edenlerin sayısı son yıllarda oldukça artiş gösterdi ki Youtube yakında bir meslek olarak bile karşımıza çıkabilir.

 

Şasirmamak lazim. Peki ama bu kadar insan neden Youtube ile bu kadar ilğilenmeye başladı ve bu gelirler nereden elde ediliyor? Aslında cevap yine aynı ‘SEO’. internet üzerinden gelir elde edebilmek ve müşteri portföyünü arttırmanın en doğal yolu SEO’dan geçiyor. Youtube SEO sayesinde milyonlarca insan hem eğleniyor hem de para kazanabiliyor. Gelelim asıl konuya bunu nasıl yapıyorlar? Ve biz size bu konu da neler önerebiliriz? 

Youtube SEO neyi ifade eder?

Youtube’a yüklediğimiz videoların bizlere gelir olabilmesi için videomuzun izlenme oranının yüksek olması gerekmektedir. İzlenme oranının fazla olabilmesi için de videomuzun devamlılıgının olması ve arama sonuçlarında üst sıralarda olması gerekmektedir. İlk sırada olmak çok çok daha faydalı olsa da ilk sıranın garantisi asla yoktur. İlk sırada ya da ilk sıralarda yer alabilmek denildiğinde de hiç şüphesiz aklımızda SEO kelimesi canlanır. Fakat bizim ilğilendiğimiz konu Youtube’da üst sıralarda yer alabilmek olduğundan bize de Youtube SEO gerekmektedir. Özetle Youtube SEO, doğal izlenme oranını arttirabilmek için üst sıralarda yer alabilme çalışmalarını ifade eder.

Youtube SEO Nasıl Yapılır?

Yola videonuzu yüklemeden önce yapmanız gerekenle başlayalım. Öncelikle yüklemek istediğiniz videoyu, yükselmek istediğiniz anahtar kelime olarak belirleyin ve videoyu o sekilde yükleyin. Akabinde videonuza bir başlık belirleyiniz. Fakat öyle bir baslik belirleyin ki, hem videoya merak uyandirsin hem de videoyu özetlesin. Üstelik de 3-5 kelime ile sınırlı kalsın.  Youtube SEO için en önemli konulardan biri de kuşkusuz etiketlidir. Etiketler doğru ve özenli bir şekilde oluşturulmalıdır. Ne kadar çok etiket oluşturursam o kadar çok kişi videoma ulaşır diye düşünmeyin asla.

Optimum etiket sayisi 8 ile 10 aralıgında olmalıdır. Video açıklamaları da en az etiketler kadar önemlidir ve Youtube SEO çalışmasının kilit noktasını oluşturmaktadır.  Video açıklamaları dogru yapıldıgı takdirde, benzer videoların önüne geçmek kaçınılmaz olacaktır. Youtube SEO çalışmasına en cok katkı saglayan konulardan biri de kuşkusuz sosyal medya paylasımlar dır ki her paylaşım hanemize artı puan olarak yansimaktadir. Dolayisi ile videolarimizi mümkün oldukça çok paylasmali ve takipçilerimizin beğenisine sunmalıyız.

YouTube SEO ile, uzun vadeli YouTube üzerinde başarı elde etmeyi amaçlamaktadır. İnsanlar arama motoruna sitenizin adını yazarak sizin hakkınızda aramalar yapabilir; fakat arama motorları adınızı önermek için istatistikler ve arama sonuçlarını doğru bir şekilde optimize etmeniz gerekir. YouTube SEO, arama motorlarında daha yüksek bir sıralamayı size getirecek üçgenin parçaları olan anahtar kelimeler, optimize edilmiş videolar ve bağlantıları dengeli bir şekilde kullanmayı amaçlar.

YouTube SEO başarısının anahtarı optimize edilmiş videoların kalitesidir. Audiokenin ve görüntü kalitesi başarılı bir SEO performansı için her zaman en üst düzeyde tutulmalıdır. Anahtar kelimeleri doğru bir şekilde en vurgulanmış videoyu seçerek, aramasını tamamlayan kişilerin hedef videonuza gidebilecekleri garanti edilmesi de önemlidir. Arama motorlarının nabzını, kitlelerin etkileşimleri, tıklama oranları ve beğeniler gibi ölçümlere göre optimize ederek, ne tür arama sonuçlarının arama motoru tarafından önerilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz.

YouTube SEO, yalnızca optimizasyonu değil, aynı zamanda arama motorlarına sunulan verilerin de optimize edilmesini içerir. Etiketler, açıklama metinleri ve videoyu kategorize etmek için kullanılan doğru anahtar kelimeler oluşturulmalıdır. Açıklama metinlerinin çok kısa olmamasına da dikkat edilmelidir; dingin, kullanışlı ve arama motorlarına ipuçları oluşturan uzun bir açıklama kullanılmaya çalışılmalıdır.

Bağlantılar da, YouTube SEO’nun başarısı için önemli unsurlardan biridir. YouTube’da kullanabileceğiniz harika Backlink yöntemleri vardır: videolarınızı sosyal medya sitelerinde paylaşmanız, diğer kanallar ile işbirliği yapmanız, video içeriklerinizi blog ve bültenlerdeki yazılarınıza yer vermek ve benzersiz malzemeler üreterek YouTube’da etkisi kanıtlanmış linkler oluşturmak.

YouTube SEO’nun başarılı bir şekilde uygulanabilmesi için, her hafta ve aydın bir strateji izlenmesi gerekir. Ücretli veya ücretsiz YouTube SEO araçlarını kullanarak anahtar kelimelerin denetimine yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda sürekli olarak arama istatistiklerini izleyerek, insanlar sizin videolarınızı aramak için ne tür arama terimlerini kullanıyorlar, önemli yönde harita çizebilir ve arama motoru optimizasyonunu bu yaklaşımla çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

 

Youtube Danışmanlığı hakkında çok fazla sey duymamış olabilirsiniz, ama gelir hedefleri baz alındıgında başlı başına ayrı bir kulvar oldugunu tüm aktif kullanıcılar bilir. Youtube danışmanlıgı youtube’nın kendisi kadar detaylı ve renklidir. Youtube Danışmanlığı detaylarında ilk sırada kendini vurgulayan en önemli detay Youtube reklam danismanlıgı olacaktır. Sebebi nedir?

 

Youtube Reklamları Tercih Sebebi Olmanızı Sağlar

Youtube videolarını izlediğinizde ilgi alanımız dışında bir reklam karşınıza çıktığında her ne kadar sinirlenseniz dahi, ilgi alanınıza giren bir ürünler ya da hizmetle alakalı reklamla karşı karşıya geldiğinizde ise sonuna kadar izlemeye devam edersiniz. Biz burada sizler için ne yaparız? İlk seçenekte ki sinirlenme vakasından uzak, merak uyandıran reklam yayınlarını hazırlanır. İşimiz Youtube Danışmanlığı olduğuna göre Youtube ile ilgili tüm detaylar gereklerini sunmak görevimizdir.

Bu şekilde mevcutta var olan ve yeni müşteri adaylarınız yeniliklerimizden haberdar olur. Bir yandan marka değerinizi yükseltirken, bir yandan kazancınıza yeni bir ivme kazandırırsınız. Yani Youtube danışmanlığı hizmetlerimiz içerisinde reklamcılık yönlenebileceginiz asıl kazanç seçeneğidir. Unutmadan reklamlarınızı istediğiniz zaman dilimlerinde, istediğiniz yaş ve meslek gruplarına ulaştırılır. Burada ki detaylarda ki seçimlerinizi ise Youtube danışmanlığı hizmetlerimiz ve profesyonel kadromuz ile bizler size sunuyoruz.

Öyle kolay değil, Siz Kanalları Bize Bırakın Biz Sizin İçin Stüdyoyu Hazırlarız. Banka? Onu da biz hallederiz. Siz kazanırsanız bizde sizinle kazanırız. Youtube danışmanlığı hizmetlerinde en önemli hususlardan biri de kurulum aşamasıdır. Herkes yemek yapabilir. Fakat biliyorsunuz ki herkes her yemegi lezzetli yapamaz.

Youtube danışmanlık hizmetlerimiz bünyesinde kanallarınızı, SEO uyumlu ve tüm altyapı çalışmaları tamamlanmış bir yapı ile sizlere teslim ediyoruz. Sürekli olarak aktif teknolojik firmamıza özel alt yapımızla kanallarınızı kontrol ediyor, sizlere sürekli olarak raporluyoruz.  Yani menünün reçetesini yazıp, malzemeleri fırına koyup sizi öylece bırakmıyoruz. Sürekli yanınızda oluyoruz. Yemek piştikten sonra, ikinci kez aynı yemeği ayni lezzetle yemenizi sağlıyoruz.

 

youtube seo

 

Youtube Takipçilerinizi Biz Takip Ediyoruz. Onlar Zaten Sizi Takip Etmiş Oluyor. 

Ne alaka mı? Anlatalım. Youtube danışmanlığı hizmetlerimiz içerisinde takipçi, abone, beğeni sayılarını arttırmak hali hazırda ana görevlerimizden. Peki ya sonrası? Sonrasında ise takipçilerinizi, abonelerinizi, beğenilerinizi detaylı olarak incelemeye tabi tutuyoruz. Gidenlerin sebeplerini inceleyen analizler hazırlıyor ve sonraki aşamalarda youtube danışmanlığı partneriniz olarak stratejik planlama larımızı revize ediyoruz. Yani? Yanisi kısaca söyle. Youtube üzerine ne yapmak istiyorsanız, youtube danışmanlığı hizmetlerimizden kesinlikle sizleri faydalanmaya davet ediyoruz. Videolarınız ve içeriklerinize profesyonel olarak kurumsal destek hizmeti sunmaktayız.

 

YouTube Danışmanlığı Nedir?

YouTube Danışmanlığı, bir YouTube Kanalının çevrimiçi varlıklarını optimize etmek için kullanılan strateji ve reklamlar ile ilgili hizmetleri içeren bir dizi danışmanlık hizmetidir. YouTube’da yayınlanan videoların ve kanalların etkinliğini arttırmak için stratejik kararlar almak, çevrimiçi reklamlar yerleştirmek, sosyal medya ve Dijital Pazarlama kampanyaları oluşturmak ve YouTube algoritmaları ve kurallarını kullanılır. Youtube danışmanlığı ve dijital pr işlemlerinizi daha profesyonel ve teknik ekip ile gerçekleştirmek için SEO ajansından destek alabilir, profesyonel Youtube danışmanları ile iletişime geçerek kanalınız için stratejik planlama çerçevesinde fayda sağlayacak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. 

YouTube Danışmanlığının Faydası Nedir?

YouTube Danışmanlığı, bir YouTube kanalının veya videolarının çevrimiçi görünürlüğünü ve etkinliğini ciddi ölçüde arttırabilir. Ayrıca, kişisel varlıklar arasındaki birbirinden farklı rekabeti de azaltabilir.  Youtube SEO Danışmanlığı ile Youtube video iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarında başarıya ulaşabilir, Youtube platformundaki marka bilniriliği oluşturma, ön plana çıkma gibi hedeflerinizi daha kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Müzik ve video alanında rekabet gün geçtikçe artıyor. Yeni ve gelişmiş teknolojiler sayesinde, insanlar artık YouTube üzerinden kendi videolarını ücretsiz olarak yayınlayabiliyorlar. Ancak, bu artan rekabetin ortasında başarılı olmak için, insanların YouTube danışmanlığı hizmetlerine ihtiyaç duyuyor.

YouTube danışmanlığı, müzik ve video alanında başarılı olmak ve rekabeti kazanmak için önemli bir adım olarak kabul edilmektedir. YouTube danışmanlığı, müzisyenlerin, yapımcıların ve diğer video içeriği üreticilerinin çalışmalarını geliştirmelerine ve başarılı olmalarına yardımcı olur. YouTube danışmanlığının, müzisyenlerin, yapımcıların ve diğer video içeriği üreticilerinin çalışmalarını geliştirmelerine ve başarılı olmalarına yardımcı olacağını söylemek çok doğru olur. YouTube danışmanlığı sayesinde, müzisyenler, yapımcılar ve diğer video içeriği üreticileri, çalışmalarının öne çıkmasını sağlamak için gerekli adımları atabilir. YouTube danışmanları, çalışmalarının daha çok insana ulaşmasını sağlamak için, çeşitli çevrimiçi ve sosyal medya pazarlama stratejileri önerebilirler. Ayrıca, YouTube danışmanları, videolarını optimize etmek için gerekli olan etkili araçlar ve teknikleri de önerebilir.

YouTube Danışmanlığının Maliyeti Ne Kadardır?

YouTube Danışmanlığı, maliyeti kişisine ve hizmetin detaylarına bağlı olarak değişebilir. Kişisel danışmanlık hizmetleri günlük, haftalık veya aylık olarak satın alınabilir. Dijital Pazarlama ajanslarına göre Youtube danışmanlık hizmeti fiyatları değişkenlik göstermektedir. Youtube kanalının amacı, misyonu, vizyonu gibi durumlar Youtube danışmanlık maliyetlerini belirlemektedir. Sektörel olarak yapılan değişiklikler ve hedef kitle optimizasyonlarına yönelik yapılan çalışmalar Youtubedanışmanlığının maliyetini belirlemektedir. 

YouTube Danışmanlığının Hizmeti Nedir?

YouTube Danışmanlığının işlemi, genellikle bir YouTube video ya da kanalının hedef kitleye, ürün veya hizmetlerine en etkili şekilde ulaşmasını sağlamak için gerekli stratejileri geliştirmekten ve çevrimiçi reklam ve pazarlama kampanyalarını harekete geçirmekten oluşur. Ayrıca, YouTube Algoritmalarını ve Kurallarını kullanarak, bir video veya kanalın çevrimiçi görünürlüğünü arttırmak da dahil olmak üzere ek optimizasyonlar da yapılabilir.

İlginizi Çekecek Diğer İçerikler

  1. SEO'da SWOT Analizi Nedir?
  2. Kurumsal SEO Nedir Nasıl Yapılır?
  3. SEO Ajansı Nedir? SEO Çalışmasında Neler Yapar
  4. 2023 SEO Trendleri
  5. E-E-A-T İle Google'da Sitenizi Daha Kaliteli Hale Getirin
  6. Query Deserves Freshness Algoritması (QDF) Nedir?
  7. SEO Analizi Nedir Nasıl Yapılır?
  8. SEO Uyumlu Pagination Yapısı Oluşturma
  9. En İyi SEO Araçları Nedir? SEO Uzmanlarının Kullandığı Popüler SEO Araçları
  10. Google’ın Yeni Faydalı İçerik Güncellemesi Kaliteli içerikleri Hedefliyor

Soru Sor

Security Code

*Lütfen zorunlu alanları doldur...

BENZER İÇERİKLER