Youtube Danışmanlığı

Youtube Danışmanlığı
Youtube Danışmanlığı

Elif YILMAZ,
Editör

2022-08-01
1Okunma

Youtube danışmanlığı ile sizlere Youtube kanalınızı büyütmek için yardımcı olmaktayız. Youtube hakkında A'dan, Z'ye bilgiye sahip olan ekibimiz sizlere kanalınızın içeriğine göre ne sıklıkla video yüklemeniz gerektiği, video ve kanal optimizasyonu.

Youtube danışmanlığı ile sizlere Youtube kanalınızı büyütmek için yardımcı olmaktayız. Youtube hakkında A'dan, Z'ye bilgiye sahip olan ekibimiz sizlere kanalınızın içeriğine göre ne sıklıkla video yüklemeniz gerektiği, video ve kanal optimizasyonu, doğru başlık ve doğru etiket kullanımı, özel küçük resimler oluşturulması, ve en önemlisi Youtube önerilen videolara çıkma konusunda sizlere garantili  hizmet sunmaktadır. Ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Youtube hakkında en az 3 yıl, en fazla 9 yıllık deneyime sahip güçlü bir ekiple hizmet vermekteyiz.

Youtube kanalınız ve videolarınız için profesyonel destek almak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız profesyonel olarak Youtube kanal kurulumu, Youtube kanal optimizasyonu ve Youtube videolarınızın daha fazla izlenmesini sağlamak için video optimizasyonu gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır Google SEO konusunda uzman kadromuz Youtube kullanımın artması ile Youtube SEO konusunda kendini geliştirerek uzman ekibi ile kurumsal firmalara Youtube SEO desteğide vermeye başlamıştır.

2014 yılından bu yana Youtube konusunda çalışmalar yapan firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Youtube'de sektörel olarak hizmet verdiğimiz alanlar, kurumsal şirket kanalları, çocuk kanalları, sanatçı kanalları, doktor kanalları gibi bir çok değişik katagoride bilgi ve denyime sahip olan uzman bir ekiple sizlere Youtube konusunda detaylı destek verebilecek ekibe ve alt yapıya sahibiz.Youtube SEO  Video izlemek istediğimizde hepimiz ilk olarak  Youtube’i açarız değil mi? Youtube kullanıcıları ve youtube üzerinden gelir elde edenlerin sayısı son yıllarda oldukça artiş gösterdi ki Youtube yakında bir meslek olarak bile karşımıza çıkabilir.

Şasirmamak lazim. Peki ama bu kadar insan neden Youtube ile bu kadar ilğilenmeye başladı ve bu gelirler nereden elde ediliyor? Aslında cevap yine aynı ‘SEO’. internet üzerinden gelir elde edebilmek ve müşteri portföyünü arttırmanın en doğal yolu SEO’dan geçiyor. Youtube seo sayesinde milyonlarca insan hem eğleniyor hem de para kazanabiliyor. Gelelim asıl konuya bunu nasıl yapıyorlar? Ve biz size bu konu da neler önerebiliriz? youtube danışmanlığı nedir

Youtube SEO neyi ifade eder?

Youtube’a yüklediğimiz videoların bizlere gelir olabilmesi için videomuzun izlenme oranının yüksek olması gerekmektedir. İzlenme oranının fazla olabilmesi için de videomuzun devamlılıgının olması ve arama sonuçlarında üst sıralarda olması gerekmektedir. İlk sırada olmak çok çok daha faydalı olsa da ilk sıranın garantisi asla yoktur. İlk sırada ya da ilk sıralarda yer alabilmek denildiğinde de hiç şüphesiz aklımızda SEO kelimesi canlanır. Fakat bizim ilğilendiğimiz konu Youtube’da üst sıralarda yer alabilmek olduğundan bize de Youtube SEO gerekmektedir. Özetle Youtube SEO, doğal izlenme oranını arttirabilmek için üst sıralarda yer alabilme çalışmalarını ifade eder.

Youtube SEO nasıl yapılır?

Yola videonuzu yüklemeden önce yapmanız gerekenle baslayalim. Öncelikle yüklemek istediğiniz videoyu, yükselmek istediğiniz anahtar kelime olarak belirleyin ve videoyu o sekilde yükleyin. Akabinde videonuza bir başlık belirleyiniz. Fakat öyle bir baslik belirleyin ki, hem videoya merak uyandirsin hem de videoyu özetlesin. Üstelik de 3-5 kelime ile sınırlı kalsın.  Youtube SEO için en önemli konulardan biri de kuşkusuz etiketlidir. Etiketler doğru ve özenli bir şekilde oluşturulmalıdır. Ne kadar çok etiket oluşturursam o kadar çok kişi videoma ulaşır diye düşünmeyin asla.

Optimum etiket sayisi 8 ile 10 aralıgında olmalıdır. Video açıklamaları da en az etiketler kadar önemlidir ve Youtube SEO çalışmasının kilit noktasını oluşturmaktadır.  Video açıklamaları dogru yapıldıgı takdirde, benzer videoların önüne geçmek kaçınılmaz olacaktır. Youtube SEO çalışmasına en cok katkı saglayan konulardan biri de kuşkusuz sosyal medya paylasımlar dır ki her paylaşım hanemize artı puan olarak yansimaktadir. Dolayisi ile videolarimizi mümkün oldukça çok paylasmali ve takipçilerimizin beğenisine sunmalıyız.

 

youtube seo danısmanlığı

Youtube Danışmanlığı hakkında çok fazla sey duymamış olabilirsiniz, ama gelir hedefleri baz alındıgında başlı başına ayrı bir kulvar oldugunu tüm aktif kullanıcılar bilir. Youtube danışmanlıgı youtube’nın kendisi kadar detaylı ve renklidir. Youtube danışmanlığı detaylarında ilk sırada kendini vurgulayan en önemli detay Youtube reklam danismanlıgı olacaktır. Sebebi nedir?

Youtube Reklamları Tercih Sebebi Olmanızı Sağlar

Youtube videolarını izlediğinizde ilgi alanımız dışında bir reklam karşınıza çıktığında her ne kadar sinirlenseniz dahi, ilgi alanınıza giren bir ürünler ya da hizmetle alakalı reklamla karşı karşıya geldiğinizde ise sonuna kadar izlemeye devam edersiniz. Biz burada sizler için ne yaparız? İlk seçenekte ki sinirlenme vakasından uzak, merak uyandıran reklam yayınlarını hazırlanır. İşimiz Youtube danismanlıgı olduğuna göre Youtube ile ilgili tüm detaylar gereklerini sunmak görevimizdir.

Bu şekilde mevcutta var olan ve yeni müşteri adaylarınız yeniliklerimizden haberdar olur. Bir yandan marka değerinizi yükseltirken, bir yandan kazancınıza yeni bir ivme kazandırırsınız. Yani Youtube danismanlıgı hizmetlerimiz içerisinde reklamcılık yönlenebileceginiz asıl kazanç seçeneğidir. Unutmadan reklamlarınızı istediğiniz zaman dilimlerinde, istediğiniz yaş ve meslek gruplarına ulastırılır. Burada ki detaylarda ki seçimlerinizi ise Youtube danısmanlıgı hizmetlerimiz ve profesyonel kadromuz ile bizler size sunuyoruz.

Öyle kolay değil, Siz Kanalları Bize Bırakın Biz Sizin İçin Stüdyoyu Hazirlarız. Banka? Onu da biz hallederiz. Siz kazanırsanız bizde sizinle kazanırız. Youtube danısmanlıgı hizmetlerinde en önemli hususlardan biri de kurulum aşamasıdır. Herkes yemek yapabilir. Fakat biliyorsunuz ki herkes her yemegi lezzetli yapamaz.

Youtube danışmanlık hizmetlerimiz bünyesinde kanallarınızı, seo uyumlu ve tüm altyapı calışmaları tamamlanmış bir yapı ile sizlere teslim ediyoruz. Sürekli olarak aktif teknolojik firmamıza özel alt yapımızla kanallarınızı kontrol ediyor, sizlere sürekli olarak raporluyoruz.  Yani menünün reçetesini yazıp, malzemeleri fırına koyup sizi öylece bırakmıyoruz. Sürekli yanınızda oluyoruz. Yemek piştikten sonra, ikinci kez aynı yemegi ayni lezzetle yemenizi sağlıyoruz. 

 

youtube seo

Youtube Takipçilerinizi biz takip ediyoruz. Onlar zaten sizi takip etmis oluyor. 
Ne alaka mı? Anlatalım. Youtube danışmanlıgı hizmetlerimiz içerisinde takipçi, abone, begeni sayılarını arttırmak hali hazırda ana görevlerimizden. Peki ya sonrası? Sonrasında ise takipçilerinizi, abonelerinizi, beğenilerinizi detaylı olarak incelemeye tabi tutuyoruz. Gidenlerin sebeplerini inceleyen analizler hazırlıyor ve sonraki aşamalarda youtube danışmanlıgı partneriniz olarak stratejik planlama larımızı revize ediyoruz. Yani? Yanisi kısaca söyle. Youtube üzerine ne yapmak istiyorsanız, youtube danışmanlıgı hizmetlerimizden kesinlikle sizleri faydalanmaya davet ediyoruz. Videolarınız ve içeriklerinize profesyonel olarak kurumsal destek hizmeti sunmaktayız. 

BENZER İÇERİKLER