Youtube Önerilen Videolara Çıkma

Youtube Önerilen Videolara Çıkma
Youtube Önerilen Videolara Çıkma

Elif YILMAZ,
Editör

2022-08-01
1Okunma

outube önerilen videolar nedir? Youtube önerilen videolar, bir video izlediğinizde videonun yanında veya altında çıkan benzer videolara önerilen videolar denir.

Y Youtube algoritması siz bir video izlerken sizin izlediğiniz videolara yakın en iyi videoları size sunmaktadır. Youtube'da en çok izlenme oranı önerilen videolardan gelmekte olduğunu Youtube kanalı olan çoğu kişi bilmektedir. Bir kanalınız var ve Youtube artık videolarınızı önermeye başladıysa keyfinize diyecek yoktur. Firmamız önerilen videolara çıkma konusunda profesyonel ve garantili olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Yalnız Youtube önerilen videolarda yer almanız için belirli bir süreye ihtiyacınız olduğunu unutmamanız gerekir.

 

youtube önerile

 

Youtube Önerilen Videolara Nasıl Çıkılır? Sorularınızı duyar gibiyim.

Kısaca açıklamak isterim; Youtube önerilen videolar arasında yer almak için en önemli konulardan biri, Youtube video yüklerken istikrar ve yükleme planınız olmalıdır. Örneğin haftada bir, veya haftada iki, veya her gün bir video yükleyecekseniz bunu önceden planlayıp aksaklık yaşamadan gün ve saatinde video yüklemeye devam etmelisiniz. Youtube içerik üretirken benzer seriler oluşturarak daha kısa sürede önerilen videolar içerisinde yer almanıza yardımcı olacaktır. 

BENZER İÇERİKLER